PODARUJ SOBIE LUB BLISKIM WYJĄTKOWY PREZENT, Z OKAZJI ŚWIĄT DODATKOWE 10% RABATU OD AKTUALNYCH CEN

Nadchodzące Święta i Nowy Rok to wyjątkowy czas, sprzyjający refleksji i wdrażaniu zmian w swoim życiu. Wychodząc naprzeciw – mamy dla Was kilka ciekawych propozycji – teraz w naprawdę atrakcyjnych cenach. Dzielimy się z Wami tym, na czym znamy się najlepiej. Od ponad 30 lat wspieramy osoby i organizacje w rozwoju, pomagając przezwyciężać trudności i osiągać cele. A od ponad 15 lat kształcimy coachów i mentorów – zapraszamy więc:

1️⃣ Studium Coachingu MLC – to kompleksowe szkolenie certyfikacyjne, 203 godziny intensywnej i praktycznej nauki zawodu coacha/mentora – pod superwizją akredytowanych superwizorów. Kształcimy tu coachów, pracujących później w kontekście osobistym, oraz coachów i mentorów wspierających rozwój zawodowy – w pracy 1:1 oraz z zespołami.
👉🏻 Szczegółowy program znajdziesz tutaj.

2️⃣ Warsztat: Projekt coachingu w organizacji, kontrakt, zasady etyczne – celem zajęć jest dostarczenie uczestnikom wiedzy na temat zawierania kontraktu psychologicznego z klientem oraz realizacji projektu coachingu/mentoringu w organizacji. Na podstawie przykładów i studiów przypadków omawiamy postawę coacha czy mentor-coacha, zgodną z zasadami etycznymi. Są to zajęcia dwudniowe i odbędą się on-line w dwóch terminach w lutym i w czerwcu.
👉🏻 Szczegółowy program znajdziesz tutaj.

3️⃣ Warsztat Metody pracy z przekonaniami – ma za zadanie zapoznać uczestników – doświadczonych coachów oraz mentor-coachów – z zaawansowanymi technikami pracy z przekonaniami. Przekonania mają ogromną moc i wpływają pozytywnie lub utrudniają skuteczne działanie. Warsztat kierujemy do osób zawodowo zajmujących się wspieraniem rozwoju innych osób. Są to zajęcia dwudniowe i odbędą się w marcu.
👉🏻 Szczegółowy program znajdziesz tutaj.

❗️Wybierz najciekawszy dla Ciebie (lub Twoich bliskich) temat i zapisz się na zajęcia już dzisiaj. Nasze zajęcia w przedpłatach mają niższe ceny, ale teraz z okazji świąt – oferujemy dodatkowe 10% rabatu do już obniżonych cen. Promocja trwa do 10 stycznia ❗️