Warsztat „Coaching zespołu”

Co wiesz o coachingu zespołu? Czy chcesz się przekonać jak wiedza i umiejętności w tym obszarze mogą odmienić Twoją coachingową praktykę oraz wzmocnić ekspercką, doradczą wiedzę?
Jeśli tak – to już w mamy dla Ciebie propozycję.
Warsztat “Coaching zespołu” to 28 godzin praktycznych zajęć, opracowanych przez praktyków, z ponad 25-letnim doświadczeniem w prowadzeniu coachingu zespołu. Uczestnicy poznają specyfikę pracy z perspektywy coacha wewnętrznego i zewnętrznego. Zdobędą kompetencję samodzielnego planowania i prowadzenia coachingu zespołu.
Nauczymy Cię narzędzi przydatnych do zwiększenia współpracy w zespole, poprawienia komunikacji, zapobiegania destruktywnym konfliktom, ustalania wspólnych celów zadaniowych, efektywnego realizowania zadań, skutecznego wdrażania zmian, uruchomienia potencjału zespołu z różnych poziomów funkcjonowania.
Co ważne – szkolenie kończy się uzyskaniem certyfikatu, który potwierdza posiadanie kompetencji prowadzenia coachingu zespołu. Warsztat jest otwarty dla coachów, którzy chcą wzbogacić swój warsztat o umiejętność prowadzenia coachingu zespołu w organizacji.
Zapraszamy serdecznie
 Wybierz formę warsztatu którą lubisz najbardziej – stacjonarnie lub on-line