Poznaj naszą Kadrę

Grzegorz Zawiłowski jest psychologiem, certyfikowanym Coachem MLC, trenerem i psychoterapeutą. Coachingiem zajmuje się od prawie 15 lat. Z CCI jest związany od początku istnienia firmy. Prowadzi zajęcia na UW, USWPS i UKW.

– W pracy coachingowej zwraca dużą uwagę na komfort klienta, jego wewnętrzną spójność i zachowanie harmonii między aspektami życia osobistego i zawodowego.
Kieruje się zasadą: „Jeśli uważasz, że coś jest niemożliwe, nie przeszkadzaj osobie, która właśnie to robi”. Coachingiem zajmuje się w kontekście zawodowym oraz osobistym. Specjalizuje się w coachingu zespołów i kariery, w podnoszeniu kompetencji w komunikacji interpersonalnej, autoprezentacji, a także w budowaniu relacji  i rozwiązywaniu konfliktów. Wspiera swoich klientów w tworzeniu wizji rozwoju, planowaniu i osiąganiu celów. Wdraża metody coachingowe jako wsparcie procesu kształcenia żeglarzy.

– Grzegorz: „Umiejętności coachingowe wykorzystuję wdrażając projekty dla biznesu. Stosuję je również prowadząc zajęcia dla studentów, szkolenia i treningi. Dotyczy to zarówno roli trenera, wymagającej korzystania z wielu coachingowych narzędzi, jak i samej tematyki szkoleń, zajęć, które często zważywszy na ich praktyczny charakter dobrze komponują się z coachingowym myśleniem. Coaching ponadto dysponuje wieloma narzędziami, które można łatwo zaimplementować do programu zajęć. Dodatkowo narzędzia i kompetencje coachingowe wykorzystuję do prowadzenia szkoleń żeglarskich. Tego typu kursy wymagają często nie tylko przedstawienia wiedzy i wyrobienia umiejętności, ale również pracy z postawami i przekonaniami. Coaching pomaga również w indywidualizacji ścieżek szkolenia dla poszczególnych kursantów.”

Już wkrótce rusza nowa edycja Studium Coachingu MLC. Zapraszamy już dzisiaj do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z atrakcyjnej, promocyjnej ceny

Szczegółowy program Studium Coachingu MLC znajdziesz tutaj.