Poznaj naszą Kadrę

Piotr Pawłowski jest certyfikowanym Coachem MLC. Absolwent i pracownik Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.  Posiada Europejski Certyfikat Psychoterapii (ECP) oraz ukończył dwuletni kurs z zakresu wspierania rozwoju psychologicznego ludzi przy Ośrodku „Synapsis”. Prowadzący zajęcia dla studentów na Wydziale Psychologii UW (m.in. na specjalizacjach ‘Wspieranie rozwoju osobowości – ścieżka coaching” i  „Psychoterapia” oraz studiach podyplomowych „Coaching w organizacji”, „Psychologia dla liderów”, “Psychologia w praktyce”). Członek kadry trenerskiej Akademii Liderów UW. Ceniony dydaktyk i moderator.

– Piotr od wielu lat pracuje jako trener. Prowadzi szkolenia poświęcone przywództwu, asertywności, autoprezentacji, inteligencji emocjonalnej oraz komunikacji interpersonalnej w sytuacjach problemowych. Piotr prowadzi także coaching w organizacjach dla menedżerów różnych szczebli, pracując nad rozwojem konkretnych umiejętności menedżerskich, zarządzaniem emocjami i autoprezentacją. Z zespołami pracował nad rozwiązywaniem konfliktów, optymalizacją współpracy, tworzeniem wspólnej wizji. W coachingu osobistym wspiera klientów w procesie zmian życiowych, planowaniu ścieżki kariery oraz radzeniu sobie ze stresem.

– Piotr Pawłowski: „Praktyczna znajomość narzędzi coachingowych znajduje zastosowanie w codziennym życiu ponieważ ułatwia mi komunikację z moim otoczeniem. Uczy mnie precyzji w porozumiewaniu się, wyczula na słuchanie rozmówcy oraz zwraca uwagę na mowę niewerbalną drugiej osoby. Np. widząc że ktoś się uśmiecha lub wręcz odwrotnie widząc zdenerwowanie bliskich, ekspedientki w sklepie czy kierowcy w taksówce, mogę precyzyjniej dostosować swój komunikat i łatwiej dojść do porozumienia.
W życiu zawodowym, kompetencje coachingowe wykorzystuje w pracy nad świadomym stawianiem celów. Pomagam moim klientom w doborze kryteriów sukcesu oraz w mierzeniu ich realizacji na każdym etapie. Np. celem klienta może być „umiejętność porozumiewania się w języku obcym” – co to konkretnie znaczy? Umiejętność zamówienia kawy na urlopie? A może swobodę w „small talk” lub możliwość prowadzenia działalności w języku obcym? Uczulam także moich klientów aby świadomie stawiali sobie granice czasowe w realizacji celu tak, by nie były one zawieszone w próżni”.

Już wkrótce rusza nowa edycja Studium Coachingu MLC. Zapraszamy już dzisiaj do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z atrakcyjnej, promocyjnej ceny.

Szczegółowy program Studium Coachingu MLC znajdziesz tutaj.