Poznaj naszą Kadrę

Krzysztof Pawlik jest coachem, konsultantem i mentorem w CC Innovation. Certyfikowany Coach MLC oraz ICC, akredytowany coach ICF. Trener 5-tego stopnia EQF w Szkole Trenerów (Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego) a także certyfikowany Lider Biznes Akademii (ICAN Institute). Współpracuje z Uniwersytetem Warszawskim. Prowadził zajęcia na studiach podyplomowych „Coaching w organizacji”, prowadzi zajęcia w Akademii Liderów UW, na studiach podyplomowych „Psychologia w praktyce” oraz w Szkole Coachingu i Pracy z Grupami MLC w CC Innovation.

– Krzysztof od 25 lat swojej pracy zawodowej, związany jest z zarządzaniem ludźmi i ich rozwojem w firmach handlowych. Obecnie jest liderem w dziale szkoleń, ale także trenerem, konsultantem, moderatorem oraz coachem wewnętrznym w międzynarodowej korporacji. Zajmuje się realizacją projektów związanych z rozwojem potencjałów pracowników. Jako coach posiada wieloletnie doświadczenie międzynarodowe w prowadzeniu coachingu indywidualnego i zespołów, budowaniu współpracy w zespołach wielokulturowych, integracji nowej kadry oraz prowadzeniu szkoleń.

– Krzysztof Pawlik: Oprócz praktyki zawodowej, narzędzia i metody coachingowe wykorzystuję do osiąganiu celów sportowych. Prywatnie jestem amatorem triathlonistą. Znajomość metody DSC (dobrze sprecyzowanego celu) pomogła mi ukończyć pełny dystans Ironman.
Kiedy określam swój cel, zawsze wspieram się kimś, kto już ten cel osiągnął. Mentor (trener) rozpoznaje moje umiejętności i wytrzymałość sportową. Przygotowując się, informuję o swoim celu rodzinę i przyjaciół. Często najbliżsi, są moją motywacją w najtrudniejszych chwilach zawodów. Na linii mety, razem cieszymy się, jako współautorzy mojego osiągnięcia.
Widzę tu wiele analogii do biznesu – łatwiej osiągnąć cele, jeżeli są dobrze sformułowane i zwalidowane przez coacha. Ważne jest aby poinformować o nich cały zespół, tak by każdy nie tylko „kibicował”, ale też utożsamiał się z nimi. Każdy najmniejszy sukces jest celebrowany przez wszystkich, co zwiększa motywację i zaangażowanie. „Przekroczenie linii mety” daje zespołowi poczucie współuczestnictwa w osiąganiu sukcesu.

Już wkrótce rusza kolejna edycja Studium Coachingu MLC. Zapraszamy już dzisiaj do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z atrakcyjnej, ceny. Promocja trwa do 16 września.

Szczegółowy program Studium Coachingu MLC znajdziesz tutaj.