Czas na rozwój, czas aby zainwestować w siebie

Zapisz się do Studium Coachingu MLC i skorzystaj z niższej ceny – PROMOCJA trwa do 16 września.

Już od ponad 15 lat kształcimy skutecznych coachów oraz osoby, które chcą nabyć coachingowe kompetencje do wykorzystania w innych rolach zawodowych (np. lidera, trenera, doradcy). Skupiamy się na wiedzy i kompetencjach, które pozwalają naszym absolwentom odnosić sukcesy na rynku. Jako pierwsi w Polsce opracowaliśmy całościowy program szkolenia coachów, zawierający narzędzia i metody stosowane zarówno w coachingu osobistym, jak i zawodowym, biznesowym, w coachingu indywidualnym i zespołów. Pracujemy z doświadczoną kadrą praktyków (więcej o kadrze na naszym profilu), a autorką programu jest Mirosława Huflejt-Łukasik – prof. UW doktor habilitowana nauk humanistycznych w zakresie psychologii, z długoletnią praktyką jako senior coach i superwizor coachingu, pionierka coachingu w Polsce.

W Studium Coachingu MLC wiemy jak skutecznie uczyć. Dbamy też o to, aby nasi absolwenci byli gotowi do wykorzystania zdobytej wiedzy w swojej praktyce. Potwierdzeniem jakości i profesjonalizmu w naszej pracy jest nagroda „Skrzydła za dbałość o standardy coachingu ” przyznana przez środowisko coachów – Stowarzyszenie Coachów Polskich (SPC), Izbę Coachingu (IC), International Coach Federation (ICF), European Mentoring and Coaching Council (EMCC), której laureatką jest założycielka metody MLC.

Już wkrótce rusza nowa edycja Studium Coachingu MLC. Zapraszamy już dzisiaj do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z atrakcyjnej, ceny. Promocja trwa do 16 września.

Szczegółowy program Studium Coachingu MLC znajdziesz tutaj.