Już 18 XI rusza kolejna grupa Studium Coachingu i Mentoringu MLC. Mamy dla Was ostatnie wolne miejsca w promocyjnej cenie „last minute”.
Nasz program spełnia wymagania szkoleniowe IC,ICF, EMCC. Oznacza to, że nauka u nas umożliwia po odpowiedniej praktyce uzyskanie indywidualnej akredytacji coacha i mentora.
Nauka w Studium Coachingu i Mentoringu MLC składa się z dwóch części: szkoleniowej i poświęconej samodzielnej praktyce w roli coach’a/mentora.
W części szkoleniowej uczestnicy zdobywają kompetencje prowadzenia coachingu osobistego (life coaching) oraz mentoringu/coachingu indywidualnego i coachingu zespołu w organizacjach. W bezpiecznym otoczeniu, w grupie, przy wsparciu doświadczonych coach’ów/mentorów uczestnicy ćwiczą techniki i narzędzia  oraz prowadzą pierwsze pełne sesje coachingu/mentoringu.
Samodzielna praktyka to praca z realnymi klientami, ale z pełnym wsparcie Kadry  Studium Coachingu i Mentoringu MLC. Dzięki temu, zaraz po ukończeniu Studium absolwenci mogą samodzielnie pracować jako zawodowi coach’owie i mentorzy, uzyskując Certyfikat MLC poświadczający ich kompetencje.
Po ukończeniu obu części ma miejsce bowiem końcowa  integracja oraz ewaluacja zdobytych umiejętności, prowadząca do Certyfikatu Coacha i Mentora MLC. Uczymy już ponad 15 lat, a nasze Studium ukończyło już spore grono absolwentów, zdobywając praktyczne umiejętności i gotowość do pracy w roli coach’a i mentora.
Dołącz do nas już dziś i rozpocznij naukę już 18 listopada.
Zapoznaj się z całym programem i terminarzem Studium Coachingu i Mentoringu MLC informacje znajdziesz tutaj.