Studium Coachingu i Mentoringu MLC, nabór do kolejnej II grupy edycji jesiennej rozpoczęty.

Studium Coachingu i Mentoringu MLC.

 Nabór do kolejnej II grupy edycji jesiennej rozpoczęty.

️ Promocyjne ceny przy wcześniejszym zapisie, start edycji 18 listopada 2023 .️

Zapraszamy osoby, które chcą zdobyć nowe role zawodowe oraz te, które są zainteresowane pogłębieniem swojej wiedzy i praktyki w coachingu i mentoringu.

Nasze Studium ma już 17 lat. Nieustająco włączamy w progami nowe doświadczenia z praktyki w zmieniającej się rzeczywistości oraz aktualną naukową wiedzę.

Po uzyskaniu Certyfikatu Coacha i Mentora MLC uzyskujesz potrzebne kompetencje i uprawnienia do wykonywania tych ról zawodowych, oraz znacznie, znacznie więcej.  A po odpowiednim czasie praktyki ukończone Studium jest podstawą do uzyskania potwierdzenia doświadczenia w postaci indywidualnej akredytacji coacha w IC, ICF, EMCC, i w tej ostatniej organizacji także akredytacji mentora.

Nauka w Studium Coachingu i Mentoringu MLC składa się z dwóch części:
– części szkoleniowej,
– części poświęconej samodzielnej praktyce w roli coacha czy mentora.
W niewielkiej grupie, przy wsparciu doświadczonych trenerów/coachów/mentorów ćwiczone są techniki i narzędzia coachingowe przy zaakcentowaniu, że najważniejszy jest proces i zrozumienie rzeczywistości klienta. Uczestnicy Studium w ostatniej części programu prowadzą swoje pierwsze pełne sesje coachingu/mentoringu z realnymi klientami. Budują w te sposób podwaliny do faktycznego rozpoczęcia pracy w tych rolach. A my dbamy, by byli w tym skuteczni i mieli zasoby, by zrealizować swoje zawodowe plany i marzenia.

W części szkoleniowej skupiamy się na wiedzy i umiejętnościach potrzebnych do samodzielnego prowadzenia tzw. life coachingu oraz mentoringu i coachingu indywidualnego w organizacjach, a także coachingu zespołów. Wiemy bowiem, że każdy skuteczny coach/mentor musi być wszechstronnie przygotowany.

Po ukończeniu Studium Coachingu i Mentoringu MLC nasi Absolwenci są gotowi, by pracować jako zawodowi, certyfikowani coachowie/mentorzy – w firmach, jako freelancerzy, eksperci i doradcy w biznesie, czy prowadząc wszechstronną praktykę w swoich gabinetach.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZISIAJ i SKORZYSTAJ Z SUPER PROMOCYJNYCH CEN

Więcej na temat programu znajdziesz tutaj.