Studium Coachingu i Mentoringu MLC – zapisz się już dziś i skorzystaj z atrakcyjnej ceny

Zapraszamy osoby, które chcą zdobyć nowe role zawodowe oraz te, które są zainteresowane pogłębieniem swojej wiedzy i praktyki w coachingu i mentoringu.

Nasze Studium ma już 17 lat. Nieustająco włączamy w progami  nowe doświadczenia z praktyki w zmieniającej się rzeczywistości oraz aktualną naukową wiedzę.

Program  jest akredytowany przez Izbę Coachingu oraz spełnia wymagania szkoleniowe ICF oraz EMCC.  Po uzyskaniu Certyfikatu Coacha i Mentora MLC uzyskujesz potrzebne kompetencje i uprawnienia do wykonywania tych ról zawodowych, oraz znacznie, znacznie  więcej. 🙂 A po odpowiednim czasie praktyki ukończone Studium  jest podstawą do  uzyskania  potwierdzenia doświadczenia w postaci indywidualnej akredytacji coacha w IC, ICF, EMCC, i w tej ostatniej organizacji także    akredytacji mentora.

Nauka w Studium Coachingu i Mentoringu MLC składa się z dwóch części:

– części szkoleniowej,

– części poświęconej samodzielnej praktyce w roli coacha czy mentora.

W niewielkiej grupie, przy wsparciu doświadczonych trenerów/coachów/mentorów  ćwiczone są  techniki i narzędzia coachingowe przy  zaakcentowaniu, że najważniejszy jest proces i zrozumienie rzeczywistości klienta.  Uczestnicy Studium w ostatniej części programu prowadzą swoje pierwsze pełne sesje coachingu/mentoringu z realnymi klientami. Budują w te sposób podwaliny do faktycznego rozpoczęcia pracy  w tych rolach. A my dbamy, by byli w tym skuteczni i mieli zasoby, by zrealizować swoje zawodowe plany i marzenia.

W części szkoleniowej skupiamy się na wiedzy i umiejętnościach potrzebnych do samodzielnego prowadzenia tzw. life coachingu oraz mentoringu i coachingu   indywidualnego  w organizacjach, a także coachingu zespołów. Wiemy bowiem, że  każdy skuteczny coach/mentor  musi być wszechstronnie przygotowany.

Po ukończeniu Studium Coachingu i Mentoringu MLC nasi Absolwenci są gotowi, by pracować jako zawodowi, certyfikowani coachowie/mentorzy – w firmach, jako freelancerzy, eksperci i doradcy w biznesie, czy prowadząc wszechstronną praktykę w swoich gabinetach.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZISIAJ i SKORZYSTAJ Z SUPER PROMOCYJNYCH CEN