I Interdyscyplinarna Konferencja “Rozwój Ludzi i Organizacji”

I Interdyscyplinarna Konferencja z cyklu „Rozwój ludzi i organizacji” to przede wszystkim spotkania profesjonalistów, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Aktualne dane z badań i unikalne refleksje z praktyki. Każdy kto zabrał głos, czy jako prelegent, czy w ramach dyskusji, naprawdę miał coś do zaoferowania. Naprawdę niezwykle ciekawa i inspirująca Konferencja.

️Podziękowania  dla Wszystkich! Wspaniała okazja poznania nowych osób i spotkania znajomych. Bo ta Konferencja to też networking społeczności ekspertów, liderów, coachów, mentorów, doradców.

️I jeszcze raz szczególne podziękowania dla osób, z którymi współorganizowały tę Konferencję Agnieszka Zawadzka-Jabłonowska, Prof UW dr hab. Mirosława Huflejt-Łukasik, Dr Anna Syrek-Kosowska prof. AWSB, Kasia Pilipczuk PhD, Joanna Czarnecka, Natalia Kryle, Tomasz Zawadzki, Piotr Pilipczuk,  Mateusz Krupa i jeszcze więcej wspaniałych osób.

Wydział Psychologii UW, CC Innovation, Szkoła Coachingu i Pracy z Grupami MLC byli partnerami tej Konferencji. Co pozwoliło zaprosić i spotkać m.in. także osoby, z które łączy praca na uczelni i w metodologii MLC, ale o tym więcej w kolejnym poście. 😉