Wiosenna edycja Studium Coachingu MLC rusza już 21 marca!

 

 

 

 

 

👉A dlaczego warto? Nasze atuty to👈
✔️Ponad 10 lat doświadczenia w kształceniu coachów.
✔️Jeden z pierwszych w Polsce całościowych programów szkolenia coachów.
✔️Pierwszy program szkolenia coachów, który zawierał od początku obowiązkową superwizję i praktykę w roli coacha (co obecnie jest ogólnie przyjętym standardem).
✔️Program Studium Coachingu MLC posiada zarówno akredytację Izby Coachingu (IC), jak i spełnia wymagania szkoleniowe International Coaching Federation (ICF) oraz European Mentoring and Coaching Council (EMCC). Pozwala ubiegać się o indywidualną akredytację IC, ICF i EMCC.
✔️Opieka merytoryczna pionierki coachingu w Polsce – dr hab. Mirosławy Huflejt-Łukasik, Senior Coacha, superwizora i mentora The European Coaching Federation (EuCF), oraz akredytowanego coacha i superwizora Izby Coachingu, członka prezydium Izby Coachingu w latach 2014-2017, coacha z ponad 20 letnim doświadczeniem.
✔️Twórczyni Szkoły MLC dr hab. Mirosława Huflejt-Łukasik otrzymała w 2017 r. nagrodę „Skrzydła za dbałość o standardy coachingu ” przyznaną przez całe środowisko polskich coachów – Stowarzyszenie Coachów Polskich, Izbę Coachingu, ICF, EMCC.
✔️W kadrze Studium jest trzech superwizorów coachingu akredytowanych przez Izbę Coachingu: Mirosława Huflejt-Łukasik, Piotr Pawłowski, Grzegorz Zawiłowski.

Zgodnie z autorską metodologią wielopoziomową, Studium Coachingu MLC, przygotowuje uczestników do samodzielnego prowadzenia coachingu odnoszącego się do wszystkich poziomów funkcjonowania osoby, zespołu czy organizacji. Coach MLC wie, jak prawidłowo uwzględnić uwarunkowania systemów, których klient jest częścią, np. firmy czy rodziny.

Więcej informacji oraz link do zapisów na naszej stronie.