Konferencja „Człowiek – Ludzie – Organizacja”.

Już w najbliższych dniach, 21 – 23 maja 2020, założycielka metody Multi – Level Coaching, Mirosława Huflejt-Łukasik, będzie jednym z prelegentów w ramach konferencji Wydziału Psychologii UW oraz Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Organizacji. Z prezentacją „Charakterystyka celów – koncepcje i badania”.

W ramach IV edycji zjazdu naukowego poruszony zostanie temat „Człowiek – Ludzie – Organizacja”, pokazując wielość perspektyw, jaką mają koncepcje i badania psychologii organizacji:

– “Człowiek” to zainteresowanie osobowymi źródłami funkcjonowania i osobowymi zyskami i kosztami różnego rodzaju zachowań.

– „Ludzie” to perspektywa grupowa, zainteresowanie motywami do funkcjonowania w grupie, sposobami takiego funkcjonowania i różnymi zjawiskami,
które ono generuje.

– „Organizacja” to zainteresowanie działaniem całych firm, postawami, jakie kształtują się w odpowiedzi na politykę personalną firmy i konsekwencjami funkcjonowania organizacji jako całości dla dobrostanu pracowników.

W psychologii organizacji zazwyczaj te trzy perspektywy występują jednocześnie. Organizacja tworzy kontekst sytuacyjny, w którym pojawiają się zachowania lub postawy konkretnego człowieka, ale przecież organizację tworzą ludzie, których zachowania i postawy są tego kontekstu źródłem. Przyjmując taką szeroką perspektywę organizatorzy zjazdu liczą na spotkanie badaczy i praktyków o zróżnicowanych zainteresowaniach.

Niestety rejestracja na konferencję jest już zamknięta. Postaramy się w naszych kanałach Social Media w kilku słowach opowiedzieć o najciekawszych wystąpieniach

Więcej o konferencji znajdziecie tutaj