NOWA EDYCJA STUDIUM COACHINGU – do 16 IX zapisy w promocyjnej cenie!

 

Może teraz jest czas na przebranżowienie się lub zainwestowanie w swoje kompetencje, aby przygotować się na nadchodzące zmiany? Nasze Studium Coachingu MLC i mentoringowe wsparcie w ramach niego – pomogą Ci w tym!
Od ponad 30 lat wspieramy ludzi i organizacje w zarządzaniu, w procesach zmian oraz w rozwoju zasobów ludzkich. A od ponad 15 lat szkolimy profesjonalnych coachów, specjalistów w różnych obszarach coachingu i coachingowych kompetencji.
Nasz zespół składa się z profesjonalistów posiadających interdyscyplinarną wiedzę i bogate, wieloletnie doświadczenie. Program Studium Coachingu MLC ułożony jest tak, aby zintegrować praktykę coachingu z wiedzą psychologiczną, czy z obszaru zarządzania. Dzielimy się z Wami kompetencjami, które od początku lat 90-tych pomagają nam być skutecznymi i zdobyć uznanie i zaufanie naszych klientów:
niezależnie czy są to organizacje, zespoły czy indywidualne osoby korzystające z coachingu osobistego.
Już wkrótce rusza nowa edycja Studium Coachingu MLC. Zapraszamy już dzisiaj do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z atrakcyjnej ceny. Promocja trwa do 16 września.
Skorzystaj sam lub poleć nas swoim znajomym.
Szczegółowy program Studium Coachingu MLC dostępny na naszej stronie.